Wyścigi konne i zakłady zawsze szły w parze. Oglądanie wyścigów, takich jak Kentucky Derby , Grand National lub Melbourne Cup, jest ekscytujące, ale jest jeszcze lepsze, gdy w grę wchodzą zakłady na prawdziwe pieniądze.

TOP 5 Bukmacherzy Zakłady sportowe
100% depozytu, do 300 USD
5.0/5
Obowiązują warunki bonusu
Zdobądź do 300 $/€ w środkach bonusowych
100% dopasowany bonus od depozytu do 300 $/€

Ekskluzywny bonus 360% do 100 000 BCD

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

W 2023 roku BC.Game Casino to miejsce, które trzeba odwiedzić. Z ofertami, takimi jak ekskluzywne gry, obszerne zakłady sportowe i ekscytujące funkcje społecznościowe. Dołącz teraz, aby dołączyć do świata najwyższej klasy gier online.

Tylko dla nowych graczy!

140 euro bonusu powitalnego

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 100% do 120 EUR! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie! 18+. Minimalny depozyt $1. Tylko zakłady na prawdziwe pieniądze z kursem minimum 1.8 kwalifikują się do promocji. Obowiązują dodatkowe warunki.

Tylko nowi gracze

4 x 25 $ darmowych zakładów
*Oferta dla nowych klientów. Postaw 4 x 10 $ lub więcej, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach. Powtórz do 4 razy, aby otrzymać maksymalny bonus 120 $.

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

100% bonus powitalny na zakłady do 120 €

Tylko nowi gracze

30 € darmowego zakładu
Do 30 € w darmowych zakładach - tylko nowi klienci z Europy. Minimalny depozyt: 5 €. Pierwszy depozyt dopasowany do 30 €. 1 x zakład po kursie 1.75+, aby odblokować darmowy zakład

4.5/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 30 EUR darmowego zakładu! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie!

Tylko nowi gracze

Zakłady na wyścigi konne nie mogą być łatwiejsze niż obecnie, dzięki internetowi i mnóstwu stron z zakładami na wyścigi konne. Zakłady na konie online są bardzo proste i oferują wiele zalet w stosunku do alternatyw.

Ważne jest jednak, aby korzystać z właściwych książek wyścigowych, dlatego zachęcamy do trzymania się najlepszych stron z zakładami na wyścigi konne, zgodnie z naszymi zaleceniami.

eśli chodzi o zakłady online na prawdziwe pieniądze, wierzymy, że wybór odpowiedniej strony jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie podejmiesz.

Powodem tego jest to, że Internet jest nadal Dzikim Zachodem pod wieloma względami. Istnieje kilku „złych aktorów”, operatorów, którzy nie przestrzegają zasad i wykorzystują niczego niepodejrzewających i wrażliwych graczy.

Możesz przypadkowo dołączyć do jednej z tych witryn i nie wiedzieć, dopóki nie będzie za późno. Ale są szanse, że tak się nie stanie, ponieważ jesteś tutaj, na tej stronie, gdzie nie polecamy niczego poza najlepszymi witrynami do obstawiania wyścigów konnych online .

Najlepsze strony z zakładami na wyścigi konne

 • 20Bet
 • Bet365
 • 22Bet Sports
 • Betway
 • 888 Sport

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​nasze rankingi najlepszych witryn z zakładami na konie są wyjątkowe, jest to, że rutynowo je aktualizujemy, aby mieć pewność, że w danym momencie są tak dokładne, jak to tylko możliwe. Nie wybieramy po prostu listy witryn na początku roku, a potem o niej zapominamy.

Jednym z naszych powodów jest to, że bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem . Jest to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę, gdy przeglądamy wszelkiego rodzaju witryny hazardowe online, a jeśli jakakolwiek obecnie polecana witryna wykazuje oznaki obniżania standardów, usuniemy ją z naszych rankingów.

Poświęćmy teraz chwilę, aby porozmawiać o tym, jak tworzymy naszą listę polecanych stron z zakładami na wyścigi konne.

O naszych polecanych witrynach z zakładami na konie

Rozumiemy, jesteś sceptyczny. Chcesz wiedzieć, skąd pochodzą nasze rekomendacje. I chcesz wiedzieć, dlaczego warto nam zaufać. Nie winimy cię.

Książki wyścigów, które polecamy, są naprawdę najwyższej klasy, jeśli chcesz obstawiać konie online. Jednak zamiast po prostu stwierdzić, jak świetne są nasze rekomendacje, pokażemy Ci, jak je wymyśliliśmy.

Po pierwsze, fantazyjne funkcje, takie jak transmisje na żywo lub promocje, takie jak darmowe zakłady, są bezwartościowe, jeśli dołączysz do strony bukmacherskiej, która jest niebezpieczna, niegodna zaufania i nieuważna.

Dlatego nie polecamy takich stron. Oto jak odfiltrowujemy legalne strony od podejrzanych.

Sprawdź licencję

Uzyskanie licencji to niewielka przeszkoda dla operatora do pokonania.

Jeśli jednak otrzymali licencję, oznacza to, że uiścili opłatę, złożyli wniosek i zostali zweryfikowani przez komisję hazardową. Oznacza to również, że działają legalnie w jurysdykcji, w której mają siedzibę. Jest to wyraźnie dobra wskazówka, że ​​są bezpieczne w użyciu.

Przeczytaj opinie klientów

Przeszukujemy Internet w poszukiwaniu opinii klientów na temat każdego internetowego bukmachera, którego polecamy.

Sprawdzamy, czy strony bukmacherskie płacą swoim klientom (szybko). Ważne jest, aby przestrzegali swoich warunków i nie zmieniali ich z mocą wsteczną. I chcemy wiedzieć, czy strona kiedykolwiek uciekała się do podejrzanych taktyk, aby zatrzymać pieniądze swoich klientów na miejscu.

Najlepsze witryny z zakładami na wyścigi konne online nie oferują żadnej z tych rzeczy.

Prześlij zgłoszenie do pomocy technicznej

Nieuniknione jest, że podczas naszych recenzji pojawiają się pytania dotyczące promocji witryny, opcji zakładów i funkcji. A jeśli my to zrobimy, nawet z naszym ogromnym doświadczeniem w grach hazardowych online, prawdopodobnie też.

Właśnie dlatego wysyłamy co najmniej jedno zgłoszenie do pomocy technicznej do każdej sprawdzanej przez nas witryny bukmacherskiej. Po kliknięciu wyślij sprawdzamy, jak szybko zespół wsparcia bukmachera odpowiada, jak bardzo jest pomocny i ile e-maili potrzeba, aby rozwiązać nasze problemy.

Jest to ogólny proces zapewniający, że każda polecana przez nas witryna jest bezpieczna, godna zaufania i uważna. Konsekwentnie pomaga nam identyfikować witryny z zakładami na wyścigi konne, którym powierzylibyśmy nasze ciężko zarobione pieniądze.

To jednak nie wszystko, co robimy. Ta część naszego procesu zapewnia jedynie, że bukmacher online lub zakład sportowy jest bezpieczną opcją, niezależnie od tego, na co lubisz obstawiać. Nie oznacza to, że jest to dobra strona dla obstawiających wyścigi konne.

Za każdym razem, gdy sprawdzamy witrynę pod kątem określonej grupy odbiorców, na przykład osób poszukujących najlepszych miejsc do obstawiania wyścigów konnych online, ważne jest, abyśmy dokładnie sprawdzili, czy nasze rekomendacje są odpowiednie.

Gdy przeglądamy witrynę zawierającą zakłady na wyścigi konne, zwracamy uwagę na następujące cechy.

 • Rodzaje zakładów – Czy możesz stawiać zakłady dokładne, trifectas, superfectas, futures i inne?
 • Kursy – Kursy bukmacherskie zawsze się zmieniają, ale staramy się polecać bukmacherów, którzy rutynowo publikują najlepsze kursy. Im mniej ryzykujesz i im więcej możesz wygrać, tym lepiej.
 • Wyścigi – Na jakie wyścigi możesz obstawiać? Czy można obstawiać derby Kentucky? Upadki Epsom? Everestem? Im więcej wyścigów, tym lepiej.
 • Funkcje – Szukamy dwóch kluczowych funkcji, zakładów na żywo i transmisji na żywo. W przypadku transmisji na żywo preferujemy witryny, które nie mają żadnych wymagań ani minimalnych wymagań, które należy spełnić, aby móc oglądać wyścig.
 • Promocje – Nasze ulubione promocje zakładów na konie to darmowe zakłady i rabaty. Oferty darmowych zakładów to zwroty za postawione i przegrane zakłady. A rabat to procent Twoich strat netto, który jest Ci zwracany co tydzień.

Im więcej takich pól może zaznaczyć strona, tym chętniej polecamy je naszym graczom na wyścigi konne.

Szukamy również innych szczegółów, takich jak opcje bankowe i limity, inne opcje hazardowe, takie jak blackjack lub poker , oraz to, czy oferują aplikacje mobilne. Te czynniki też mają znaczenie.

Ale dopóki zaznaczają pola w tej sekcji, nie mamy wątpliwości, że możemy je polecić naszym czytelnikom.

W ten sposób wiesz, że dołączasz do jednego z najlepszych internetowych serwisów bukmacherskich na wyścigi konne, gdy dołączasz do którejkolwiek z rekomendacji na tej stronie.

Więcej najwyżej ocenianych witryn z zakładami na wyścigi konne

Nasze główne rekomendacje dotyczą najlepszych z najlepszych stron z zakładami na wyścigi konne. Strony te są idealne dla każdego, kto ogólnie interesuje się hazardem na wyścigach konnych online

Ale polecamy również najlepsze strony z zakładami na wyścigi konne dla osób, które mają określone potrzeby lub zainteresowania. Jeśli masz określone preferencje, możesz chcieć pójść tą drogą, aby znaleźć stronę bukmacherską, która jest dla Ciebie odpowiednia.

Na przykład polecamy strony z zakładami na wyścigi konne osobom mieszkającym w określonych krajach lub regionach.

 • Stany Zjednoczone
 • Zjednoczone Królestwo
 • Australia

Możesz także dołączyć do serwisu bukmacherskiego, który specjalizuje się w określonych wyścigach konnych. Kiedy dołączasz do strony, którą polecamy dla konkretnego wyścigu, możesz postawić swój bankroll, że strona będzie miała najlepsze kursy, możliwości obstawiania i oferty dla tego wyścigu.

To niesamowita okazja. Jeśli się nad tym zastanowić, te prestiżowe wyścigi odbywają się na całym świecie. Czy możesz podróżować do Europy, Stanów Zjednoczonych lub Australii tylko po to, aby obejrzeć i obstawić wyścig?

Prawdopodobnie nie. To nie jest w kartach dla większości ludzi .

Możesz jednak dołączyć do jednej z polecanych przez nas stron z zakładami na konie i tam obstawiać.

 • Derby Kentucky
 • Preakness Stakes
 • Stawka Belmonta
 • Puchar Hodowcy

A co jeśli lubisz obstawiać wyścigi konne, ale lubisz też obstawiać inne sporty, takie jak koszykówka, baseball, MMA czy golf?

W takim przypadku zalecamy, aby nie dołączać do witryny poświęconej wyścigom konnym. Zamiast tego powinieneś dołączyć do ogólnej witryny zakładów sportowych, która wyróżnia się w takich obszarach, jak bonusy i wypłaty.

 • Najlepsze strony z zakładami sportowymi z bonusami i nagrodami
 • Witryny bukmacherskie z szybką wypłatą
 • Witryny z zakładami o wysokie stawki
 • Witryny bukmacherskie z najlepszymi kursami i liniami

Możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych witryn z zakładami sportowymi . Ta strona obejmuje WSZYSTKIE witryny, które oceniamy i polecamy.

Pierwsze kroki z zakładami online na wyścigi konne

Jeśli nigdy wcześniej nie stawiałeś zakładów online, rozpoczęcie może być onieśmielające. Zanim postawisz swój pierwszy zakład, musisz wykonać wiele kroków. Żaden z kroków nie jest trudny, ale gdy zobaczysz je wszystkie, może wydawać się, że jest ich dużo.

Pierwszym krokiem jest dołączenie do jednego z najlepszych serwisów oferujących zakłady na wyścigi konne. Dobrą wiadomością jest to, że krok nie jest trudny, biorąc pod uwagę, jak wykonaliśmy całą pracę, przeglądając i oceniając wszystkie opcje jakości, jakie mogliśmy znaleźć.

To jednak dopiero początek. Jest kilka innych rzeczy, o których warto pomyśleć, zanim postawisz swój pierwszy zakład na prawdziwe pieniądze. Przyjrzyjmy się im teraz.

Dokonaj wpłaty

Chcesz postawić zakłady na prawdziwe pieniądze? Musisz mieć prawdziwe pieniądze na swoim koncie. Aby to zrobić, musisz dokonać wpłaty.

Większość bukmacherów akceptuje asortyment metod bankowych. Poniżej przedstawiono kilka najczęściej używanych opcji.

 • Kredyt/debet – używaj kart z logo Visa, Mastercard, American Express lub Discover.
 • E-portfel – Twoje opcje obejmują PayPal, Skrill, Neteller i inne.
 • Kryptowaluty – Wiele witryn bukmacherskich akceptuje Bitcoin, Litecoin, Dogecoin i inne kryptowaluty.
 • Przelew bankowy – Wyślij przelew bezpośrednio ze swojego banku do banku bukmachera.
 • Przelew pieniężny – Wysyłaj gotówkę za pośrednictwem MoneyGram lub Western Union.
 • InstaDebit – Opcja dla Kanadyjczyków.
 • POLi – Opcja dla Australijczyków.
 • WebMoney – Opcja dla Rosjan.
 • UKash – Karta przedpłacona dostępna dla graczy w różnych lokalizacjach.

Dostępne opcje będą zależeć od tego, gdzie mieszkasz i od tego, co akceptuje witryna hazardowa.

Dokonanie wpłaty nie jest trudne, zwłaszcza jeśli robiłeś zakupy online. Udasz się do kasy, wybierzesz metodę płatności i postępujesz zgodnie z instrukcjami. Wszystko to zazwyczaj wymaga wprowadzenia danych bankowych i kwoty, którą chcesz wpłacić.

To wszystko!

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, każdy polecany przez nas bukmacher online i bukmacher z przyjemnością pomoże Ci dokonać wpłaty. Po prostu wyślij im wiadomość, a oni cię załatwią.

Aplikacja czy komputer?

Kolejną decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz stawiać zakłady na urządzeniu mobilnym za pomocą aplikacji, czy za pomocą aplikacji komputerowej.

Nie ma dobrej ani złej drogi. To kwestia preferencji.

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest wygodne. Możesz go zabrać wszędzie tam, gdzie masz dostęp do internetu. A większość aplikacji bukmacherskich jest tak solidna, jak ich aplikacja komputerowa.

 • Najlepsze aplikacje do zakładów na wyścigi konne

Urządzenia mobilne są jednak mniejsze. Jeśli masz trudności z odczytaniem mniejszego tekstu lub nie chcesz transmitować wyścigu na 9-calowym ekranie, skorzystanie z aplikacji bukmacherskiej na komputer może być lepszym wyborem.

Czasami aplikacja komputerowa będzie miała również więcej funkcji. Dzieje się tak jednak coraz rzadziej, ponieważ mobilna strona branży wciąż się rozwija.

Tak czy inaczej, będziesz mieć te same opcje wpłat, dostęp do zakładów i te same promocje do wyboru. Oczywiście nie ma reguły mówiącej, że nie można korzystać z obu opcji.

Twój bankroll zakładów na konia

Zarządzanie bankrollem to obszerny temat, więc omówimy tutaj tylko kilka podstaw. To, ile masz pieniędzy na zakład, będzie zależeć od kilku czynników.

Po pierwsze, jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakłady? Twój współczynnik wygranych również ma znaczenie. Przegrywający gracze będą potrzebować więcej pieniędzy niż zwycięzcy. Rodzaje i rozmiary zakładów też mają znaczenie.

Ogólnie rzecz biorąc, lubimy błądzić po stronie ostrożności i mieć więcej pieniędzy. Dobrą zasadą jest trzymanie co najmniej 100-krotności jednostki obstawiania.

Jednostka to kwota, którą stawiasz. Na przykład, jeśli stawiasz zakłady o wartości 1 USD, Twoja jednostka zakładu wynosi 1 USD. Oznacza to, że powinieneś zachować co najmniej 100 $ w swoim bankrollu. Jeśli rutynowo obstawiasz zakłady za 10 $, powinieneś mieć na ręce 1000 $.

Od tego momentu zalecamy zwiększenie swojego bankrolla, jeśli lubisz robić ryzykowne zakłady lub okazjonalnie duże zakłady. Oba rodzaje zakładów zwiększają ryzyko dla twojego bankrolla, albo ze względu na prawdopodobieństwo wygranej, albo wariancję.

Początkujący mogą zdobyć duże doświadczenie wpłacając od 100 do 500 $, zakładając, że odpowiednio zarządzasz bankrollem i analitycznym podejściem do zakładów sportowych.

Wyścigi, na które możesz postawić

Warto również pomyśleć o wyścigach, na które chcesz obstawiać. Będzie to miało wpływ na wiele, w tym na strony z zakładami na wyścigi konne, do których powinieneś dołączyć, zakłady, które możesz obstawiać, ile możesz obstawiać i wiele więcej.

Następujące wydarzenia to jedne z największych wyścigów organizowanych na całym świecie.

 • Derby Kentucky

To pierwszy wyścig w potrójnej koronie Stanów Zjednoczonych. Kentucky Derby to wyścig na 1,25 mili, który odbywa się w pierwszą sobotę maja.

 • Preakness Stakes

To druga odsłona potrójnej korony Stanów Zjednoczonych. Odbywa się dwa tygodnie po Kentucky Derby.

 • Stawka Belmonta

To ostatni wyścig potrójnej korony Stanów Zjednoczonych, nazywany „Testem mistrza”.

 • Puchar hodowców

Ten wyścig co roku przyciąga najlepsze konie, aby rywalizować o jedne z największych portfeli w sporcie.

 • Epsom Derby

Ten wyścig odbywa się w pierwszą sobotę czerwca na torze wyścigowym Epsom Downs w hrabstwie Surrey w Anglii. Portfel na ten wyścig wynosi około 2 milionów dolarów.

 • Everest

Ten wyścig na 0,75 mili odbywa się w drugą lub trzecią sobotę października na Randwick Racecourse w Sydney w Australii. Ta torebka kosztuje OGROMNE 14 milionów dolarów.

 • Puchar Melbourne

To bieg na 2 mile, który odbywa się co roku w listopadzie w Melbourne w Australii. Portfel na ten wyścig wynosi 5,3 miliona dolarów.

 • Puchar Świata w Dubaju

Ten wyścig odbywa się w Dubaju w każdą ostatnią sobotę marca. Zawodnicy ścigają się o część z puli nagród wynoszącej 12 milionów dolarów.

 • Prix ​​de l’Arc de Triomphe

Ten wyścig odbywa się w pierwszą niedzielę października na torze wyścigowym Longchamp w Paryżu we Francji. Zawodnicy ścigają się na tym 1,5-kilometrowym torze o część z puli 5,6 miliona dolarów.

 • Sheema Classic

Ten bieg na 1,5 mili odbywa się w ostatnią sobotę marca w Dubaju. Ponad 80 000 widzów może oglądać wyścig koni o swoją część z 6-milionowej sakiewki.

Oto niektóre z najbardziej popularnych i prestiżowych wyścigów, na które możesz obstawiać. Jednak większość bukmacherów podejmuje działania również w przypadku innych, mniej popularnych wyścigów.

Jakie zakłady chcesz zrobić?

Zakłady, które chcesz postawić, to kolejna ważna kwestia. Ta decyzja wpłynie na miejsce obstawiania i wyścigi, na które możesz obstawiać.

Każdy zakład wiąże się z innym ryzykiem, co oznacza, że ​​Twoje decyzje będą miały wpływ na Twój bankroll. Więc nie podejmuj tej decyzji pochopnie!

Poniżej przedstawiono najczęstsze typy zakładów, jakie możesz obstawiać. Warunki różnią się nieznacznie w zależności od miejsca zamieszkania.

 • Prosty zakład

Jest to zakład na to, czy koń wygra (pierwsze miejsce), zajmie drugie miejsce lub pokaże się (trzecie miejsce).

 • Wygrać

Obstawiasz konia, który Twoim zdaniem wygra wyścig.

 • Miejsce

Jest to zakład na konia, który twoim zdaniem zajmie drugie miejsce.

 • Pokazywać

Postaw na konia, który twoim zdaniem zajmie trzecie miejsce.

 • Egzotyczny

Istnieją dwa rodzaje egzotycznych zakładów, poziome i pionowe. Zakłady poziome wymagają wskazania zwycięzcy w dowolnym miejscu od dwóch do sześciu wyścigów z rzędu. Zakłady pionowe wybierają dokładną kolejność dwóch, trzech lub czterech najlepszych koni.

 • Codzienny podwójny

Wybierz zwycięzcę dwóch wyścigów jeden po drugim.

 • Wybierz 3, 4, 5, 6

To samo co Daily Double, z tą różnicą, że wybierasz zwycięzcę w trzech do sześciu wyścigach z rzędu.

 • Dokładnie

Wybierz zwycięstwo i miejsce w określonej kolejności dla dowolnego wyścigu.

 • Trifecta

Wybierz trzy najlepsze konie, które przekroczą linię mety w dokładnej kolejności, w jakiej przekraczają linię mety, aby wygrać.

 • Superfecta

To to samo, co trifecta, z tą różnicą, że obstawiasz cztery konie i dokładną kolejność, w jakiej wygrywają.

Początkującym zalecamy obstawianie strita, wygranej, miejsca lub pokazu. Chociaż wypłaty nie są tak duże, jak w bardziej ryzykownych zakładach, Twoje szanse na wygraną są znacznie większe. Dzięki solidnej strategii będziesz wygrywać częściej i możesz sobie poradzić z mniejszym bankrollem.

Jednak nie ma nic złego w postawieniu bardziej ryzykownego zakładu. Po prostu bądź przygotowany na to, że przegrywasz te zakłady częściej niż je wygrywasz i posiadasz wystarczająco duży bankroll, aby wytrzymać te straty.

Oto niektóre z ważnych kwestii, o których warto pomyśleć przed postawieniem pierwszego zakładu. Są też inne rzeczy, które mają znaczenie, takie jak kursy bukmacherskie, rodzaje wyścigów konnych, na które można obstawiać, a nawet żargon używany w wyścigach konnych i zakładach.

Stworzyliśmy przewodnik po podstawach wyścigów konnych , który pomoże Ci w tych i innych obszarach. Sprawdź to, jeśli jesteś nowicjuszem w zakładach na wyścigi konne.

Wniosek

Wyścigi konne to prestiżowe wydarzenia, zarezerwowane kiedyś dla „fantazyjnych” ludzi.

Kilka dekad temu musiałbyś się ubrać i osobiście uczestniczyć w wyścigach, jeśli chcesz na nie postawić. Lub odwiedź jeden z bukmacherów w Las Vegas lub sklep bukmacherski.

Ale czasy zmieniły się na lepsze. W dzisiejszych czasach możesz obstawiać kucyki z dowolnego miejsca na świecie, gdzie masz dostęp do Internetu.

Możesz stawiać zakłady już za 1 $, wygrywać tysiące za pojedynczy zakład i ubiegać się o bonusy od depozytu o wartości setek i tysięcy dolarów.

Możesz obstawiać największe i najbardziej prestiżowe wyścigi na świecie… i nie musisz wychodzić z zacisza własnego domu, aby to zrobić.

Jeśli brzmi to dla Ciebie dobrze, pierwszym krokiem jest dołączenie do jednego z najwyżej ocenianych serwisów z zakładami na wyścigi konne. Nie zrozum tego jednak źle, ponieważ ty i twój bankroll możecie być narażeni na ogromne cierpienie.

Znalezienie bezpiecznego i godnego zaufania serwisu bukmacherskiego nie musi być trudne. Trzymaj się naszych rekomendacji, w których udostępniamy tylko najlepsze strony z zakładami na konie, a wyruszysz na wyścigi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowi bukmacherzy
Zdobądź do 300 $/€ środków bonusowych

Dostępny bonus - 360% do 100 000 BCD

Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 10 USD lub więcej i postaw zakład o wartości co najmniej 1 USD na dowolnym dostępnym rynku sportowym.

Postaw 4 lub więcej zakładów o wartości 10 $, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach

Do 30 € w darmowych zakładach - tylko dla nowych klientów z Europy

Postaw 250 $ w darmowych zakładach. Minimalny depozyt: $5