Kiedy zdecydujesz, że najpierw zanurkujesz i postawisz na Baseball, jeśli nie masz doświadczenia, jest kilka rzeczy, których musisz się nauczyć. Pierwszym zadaniem jest zidentyfikowanie najlepszych witryn bukmacherskich PZBall & MLB .

W 2023 roku w Internecie jest wiele bukmacherów online, a różnice mogą być głębokie. Ważne jest, aby pozostać przy witrynach, które są bezpieczne, renomowane i godne zaufania , a także spełniają Twoje osobiste wymagania i preferencje.

Mając to na uwadze, nasz zespół ekspertów zbadał wszystkich bukmacherów online, starając się ocenić różne dzisiejsze witryny bukmacherskie online MLB i odpowiednio je uszeregować. Ustaliliśmy, że wymienione poniżej witryny to śmietanka.

Najlepsze strony bukmacherskie Baseballu
100% depozytu, do 300 USD
5.0/5
Obowiązują warunki bonusu
Zdobądź do 300 $/€ w środkach bonusowych
100% dopasowany bonus od depozytu do 300 $/€

140 euro bonusu powitalnego

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 100% do 120 EUR! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie! 18+. Minimalny depozyt $1. Tylko zakłady na prawdziwe pieniądze z kursem minimum 1.8 kwalifikują się do promocji. Obowiązują dodatkowe warunki.

Tylko nowi gracze

4 x 25 $ darmowych zakładów
*Oferta dla nowych klientów. Postaw 4 x 10 $ lub więcej, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach. Powtórz do 4 razy, aby otrzymać maksymalny bonus 120 $.

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

100% bonus powitalny na zakłady do 120 €

Tylko nowi gracze

Ekskluzywny bonus 360% do 100 000 BCD

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

W 2023 roku BC.Game Casino to miejsce, które trzeba odwiedzić. Z ofertami, takimi jak ekskluzywne gry, obszerne zakłady sportowe i ekscytujące funkcje społecznościowe. Dołącz teraz, aby dołączyć do świata najwyższej klasy gier online.

Tylko dla nowych graczy!

30 € darmowego zakładu
Do 30 € w darmowych zakładach - tylko nowi klienci z Europy. Minimalny depozyt: 5 €. Pierwszy depozyt dopasowany do 30 €. 1 x zakład po kursie 1.75+, aby odblokować darmowy zakład

4.5/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 30 EUR darmowego zakładu! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie!

Tylko nowi gracze

Możesz iść naprzód z całkowitą pewnością, jeśli dokonasz wpłaty i postawisz zakład na którejkolwiek z tych witryn hazardowych sportowych. W tej chwili są to najlepsze opcje zakładów na Polski Związek Baseballu i Softballu online & MLB .

Poniżej wyjaśniamy dokładnie, w jaki sposób tworzymy naszą listę rekomendacji. Zawarliśmy również informacje na temat korzyści płynących z korzystania z Internetu do obstawiania zakładów MLB oraz szczegółowe informacje na temat różnych rynków zakładów MLB dostępnych online.

Ranking najlepszych witryn bukmacherskich Polski Związek Baseballu i Softballu

Gdy zobaczysz powyższą listę, możesz się zastanawiać, dlaczego wyodrębniliśmy tych konkretnych bukmacherów online dla zakładów Major League Baseball. Pozwól nam wyjaśnić.

Korzystamy ze sprawdzonej analitycznej listy kontrolnej do przeprowadzania porównań i oceniamy witryny na podstawie szerokiego zakresu kryteriów. Niektóre czynniki są szczególnie ważne, jeśli chodzi o ranking najlepszych witryn bukmacherskich MLB, więc przyjrzyjmy się im nieco szczegółowo.

Długowieczność, licencjonowanie i reputacja

Niektóre charakterystyczne oznaki kompetencji są spójne we wszystkich różnych branżach, a jednym z nich jest długowieczność. Kiedy witryna z zakładami sportowymi wytrzyma próbę czasu, musi robić coś dobrze. Zdecydowanie bierzemy pod uwagę historię stron, które oceniamy dla naszych czytelników.

Wszyscy operatorzy, którzy tworzą naszą listę polecanych witryn bukmacherskich MLB, istnieją już od jakiegoś czasu i mają solidne podstawy. Możesz mieć pewność, że ci bukmacherzy online będą działać, gdy zdecydujesz, że chcesz wypłacić swoje wygrane.

Jeśli przejrzysz naszą witrynę bardziej szczegółowo, przekonasz się, że zbadaliśmy przepisy dotyczące hazardu i wymagania licencyjne w krajach na całym świecie. Gdy strona z zakładami sportowymi jest licencjonowana w jurysdykcji, w której panuje ścisły nadzór, musi przestrzegać pewnych standardów, które zapewniają bezpieczeństwo graczy.

Jest to kolejny czynnik, który bierzemy pod uwagę, gdy tworzymy nasze rankingi. Nie jest to jedyna miara renomowanej witryny, ponieważ niektóre internetowe zakłady bukmacherskie skutecznie się kontrolują. Istnieje jednak dodatkowy poziom legalności, gdy witryna ma licencję, którą nie jest łatwo uzyskać.

Trzeci ząb to reputacja. Od lat jesteśmy osadzeni w internetowej branży zakładów sportowych i jesteśmy w kontakcie z rozległą siecią poważnych znawców gier.

Krąży wieść o naprawdę niezawodnych stronach internetowych, a także o tych, których należy unikać. Oprócz naszych bezpośrednich kontaktów często odwiedzamy szanowane fora. W rezultacie zawsze trzymamy rękę na pulsie w stale rozwijającym się świecie zakładów sportowych online.

Obsługa klienta

Deponowanie pieniędzy na konto w serwisie bukmacherskim MLB bez wiedzy na temat poziomu obsługi klienta, jakiego możesz się spodziewać, może być niepokojące. Jest to w pełni zrozumiałe, a równanie komplikuje fakt, że niektóre witryny obsługują graczy z wielu różnych krajów.

Jeśli masz pytanie w dowolnym momencie, potrzebujesz szybkiej odpowiedzi. Jest to coś, co dokładnie oceniliśmy podczas naszego procesu weryfikacji. Wszystkie strony bukmacherskie Major League Baseball, które polecamy, oferują obsługę klienta na najwyższym poziomie, więc możesz mieć pewność, że każdy problem zostanie szybko rozwiązany.

Metody wpłat i wypłat

Starając się stworzyć naszą listę najlepiej ocenianych witryn bukmacherskich MLB, dokładnie przyjrzeliśmy się metodom wpłat i wypłat oferowanych przez konkurujących ze sobą bukmacherów. Im więcej masz swobody wyboru, tym lepiej, i to jest coś, co bierzemy pod uwagę.

Wszystkie strony internetowe, które znalazły się na naszej liście, ułatwiają graczom wpłacanie środków na kilka różnych sposobów. Wypłaty mogą być również ułatwione w prosty, szybki i skuteczny sposób w tych preferowanych witrynach.

Opcje zakładów MLB

Dokładnie zmierzyliśmy, jak poszczególne strony skupiają się na sporcie Major League Baseball. Internetowi bukmacherzy, którzy znaleźli się na naszej liście najlepszych witryn bukmacherskich MLB, kładą nacisk na ten konkretny sport.

Oferują wszystkie standardowe zakłady wraz z bardziej egzotycznymi możliwościami. Przyjrzymy się szczegółowo opcjom zakładów w dedykowanej sekcji tej strony.

Intuicyjna nawigacja i przystosowanie do urządzeń mobilnych

Kolejnym ocenianym przez nas elementem był współczynnik użyteczności. Dobra witryna z zakładami sportowymi powinna być bardzo intuicyjna w obsłudze, a interfejs powinien być atrakcyjny dla Twojej wrażliwości. Możliwość dostosowania do urządzeń mobilnych jest również ważna, ponieważ wiele osób stawia zakłady, gdy są w drodze.

Jeśli odwiedzisz którąkolwiek z witryn, za którymi stoimy, zobaczysz, że są one przyjazne dla użytkownika i responsywnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby użytkowników mobilnych.

Bonusy i promocje

Witryny te regularnie oferują bonusy za rejestrację, a także promocje, z których można skorzystać. Różnią się one między witrynami, dlatego warto je porównać, wybierając witrynę z zakładami MLB, którą chcesz odwiedzać.

Wzdłuż tych linii jest jeszcze jedna możliwość do rozważenia. Możesz potencjalnie otworzyć konta u wielu różnych internetowych bukmacherów, aby otrzymać więcej niż jeden bonus.

Korzyści z internetowych zakładów MLB

Istnieją stacjonarne sklepy bukmacherskie w krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, choć w ograniczonej liczbie. Biorąc to pod uwagę, możesz uzyskać znaczące korzyści, jeśli zdecydujesz się obstawiać zakłady MLB online.

Oczywiście wygoda jest na szczycie listy. Łatwo jest użyć naszej listy do porównania różnych bukmacherów internetowych w celu znalezienia najlepszych funkcji i wartości. Kolejną korzyścią jest możliwość uważnego obserwowania swojej pozycji w odniesieniu do wygranych i przegranych.

Utrzymanie dyscypliny jest łatwiejsze, gdy w dowolnym momencie możesz uzyskać dostęp do swego rodzaju bilansu. Kiedy wyrobisz sobie nawyk obstawiania online, wszystkie narzędzia badawcze dostępne w Internecie są na wyciągnięcie ręki. Dzięki temu możesz dokonywać w pełni świadomych zakładów.

Możesz stawiać zakłady gdziekolwiek jesteś za pośrednictwem aplikacji mobilnej, a ta swoboda może w niektórych przypadkach wykraczać poza granice Twojego kraju. Może to być bardzo atrakcyjna funkcja, jeśli podróżujesz za granicę z dowolną częstotliwością.

Oczywiście wymienione przez nas bonusy i promocje to niewątpliwa korzyść. Nie są to dokładnie „darmowe pieniądze”, ponieważ wiążą się z nimi warunki. Ale nadal stanowią świetny sposób na uzyskanie dodatkowej wartości z zakładów MLB.

Przepisy dotyczące hazardu online

Internetowe zakłady sportowe są legalne w większości krajów na całym świecie. Gdy nie ma przeszkód prawnych, dokonywanie wpłat i wypłat z konta bukmacherskiego online jest proste.

Stany Zjednoczone mogą być „domem wolnych”, ale jeśli chodzi o hazard online, są mniej darmowe niż większość innych krajów na świecie.

Z technicznego punktu widzenia uprawianie hazardu online w Ameryce nie jest nielegalne, ale firmy nie mogą przyjmować płatności związanych z działalnością hazardową. Jest to wyjaśnione w Ustawie o egzekwowaniu przepisów dotyczących nielegalnego hazardu internetowego (UIGEA).

Mimo to niektóre z najlepszych witryn bukmacherskich MLB akceptują graczy z USA i oferują metody wpłat i wypłat, które nie przekraczają żadnych granic prawnych. Nie jest to absolutna konieczność, ale Bitcoin jest bardzo dobrą opcją dla Amerykanów, którzy chcą obstawiać baseball i inne sporty przez Internet.

Istnienie UIGEA to zła wiadomość, ale są też dobre wieści na froncie prawnym. Hazard sportowy, w obiektach stacjonarnych i internetowych, był tradycyjnie nielegalny w Stanach Zjednoczonych na mocy ustawy o ochronie sportu zawodowego i amatorskiego (PASPA).

PASPA stała się prawem kraju w 1992 roku, a jej orędownikiem był ówczesny senator Bill Bradley.

W latach 80. miała miejsce fala skandali związanych z zakładami sportowymi, a ten środek legislacyjny został wprowadzony, aby zakłady sportowe stały się nielegalną działalnością na szczeblu federalnym.

Do 2010 roku federalny zakaz gier sportowych był niekwestionowany, ale w tym roku wyborcy w stanie New Jersey przegłosowali referendum w sprawie legalizacji zakładów sportowych. Kilka lat później na księgach wprowadzono prawo, które oficjalnie zalegalizowało i reguluje licencjonowanych bukmacherów w stanie Garden.

Niestety, NCAA, Major League Baseball, NFL, National Basketball Association i NHL postawiły na drodze prawną blokadę. Twierdzili, że stan New Jersey nie ma prawa działać z naruszeniem ustawy o ochronie sportu zawodowego i amatorskiego.

W sądach niższej instancji przeważały ligi, ale pod koniec 2017 roku Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych zgodził się wydać ostateczną decyzję. W maju 2018 roku, stosunkiem głosów 6 do 3, sędziowie orzekli, że zakaz hazardu sportowego jest niezgodny z konstytucją.

To otworzyło drzwi poszczególnym stanom do oferowania zalegalizowanych gier sportowych, jeśli zdecydują się to zrobić. Kilku z nich szybko podjęło działania, otwierając legalne zakłady bukmacherskie, a oczekuje się, że w nadchodzących latach coraz więcej pójdzie w ich ślady.

Chociaż nie ma przeszkód federalnych, wydaje się, że wiele stanów nigdy nie zalegalizuje hazardu sportowego. Ponadto niektóre stany, które dały zielone światło zwykłym bukmacherom, nie zezwalają na zakłady sportowe online.

Ostatecznie ta zmiana dotyczy tylko niewielkiego odsetka ludzi w Ameryce, którzy lubią gry sportowe w Internecie. Dla większości graczy w Stanach Zjednoczonych najlepszą opcją bezpiecznych, legalnych zakładów sportowych online są zagraniczne zakłady sportowe. Kiedy tworzymy ranking najlepszych witryn bukmacherskich MLB, które możemy polecić naszym amerykańskim czytelnikom, zawsze znajdują się one na szczycie.

Rodzaje zakładów w witrynach bukmacherskich MLB

Witryny internetowe z zakładami sportowymi, które polecamy do zakładów Major League Baseball, oferują wszystkie warianty zakładów, które można znaleźć u tradycyjnego bukmachera. W rzeczywistości czasami publikują wiersze na temat propozycji, które nie są dostępne w wielu stacjonarnych lokalizacjach.

Oto krótkie spojrzenie na główne opcje zakładów, które znajdziesz w polecanych przez nas witrynach bukmacherskich MLB.

Zakłady Moneyline

Bukmacherzy umieszczają linię pieniężną na meczach Major League Baseball, która jest obliczana na podstawie prawdopodobnego wyniku. Jeśli chcesz postawić na faworyta, otrzymujesz wartość ujemną, a zwrot jest dodatni, jeśli postawisz zwycięski zakład na słabszego.

Zakłady sportowe muszą przynosić zyski, a robią to, narzucając straddle. Załóżmy, że Phillies są dziś faworytami gospodarzy -160 nad Braves. Oznacza to, że musiałbyś postawić 160 $, aby wygrać 100 $.

Dwudziestocentowa straddle jest szeroko stosowana w witrynach bukmacherskich MLB, więc Braves wynosiłby +140. Zabrałbyś do domu zysk w wysokości 140 $ za zakład o wartości 100 $, gdyby Atlanta zdenerwowała Filadelfię.

Te dwadzieścia centów w środku idzie do kasy bukmachera, jeśli podejmą równe działania po obu stronach, i to jest ich cel. Ta marża straddle może się zwiększyć, jeśli istnieje bardzo mocny faworyt.

Powinniśmy zaznaczyć, że standardowa dwudziestocentowa linia monetarna nie jest wyryta w kamieniu. W tamtych czasach linie bilonowe były normą. Wracając do naszego modelu, Braves mieliby +150, gdyby Phils mieli -160 w przypadku książki, która oferuje linię dziesięciocentową na zakłady MLB.

Niższa stawka jest bardziej korzystna dla obstawiającego i z pewnością będzie się sumować w trakcie sezonu. Możesz rozejrzeć się po witrynach bukmacherskich MLB, aby zobaczyć, czy możesz znaleźć linię bilonową, a może piętnastocentową straddle.

Uruchom linię

Innym typem zakładu oferowanego w meczach Major League Baseball jest zakład typu run line. Jest to podobne do spreadów punktowych, które są powszechnie stosowane w futbolu amerykańskim i koszykówce. Jednak mecze baseballowe są często stosunkowo blisko siebie, więc rozpiętość jest bardzo ograniczona.

Faworyt będzie miał -1,5 runa, a słabszy +1,5 runa. W meczu takim jak nasz pojedynek Phillies vs. Braves, ulubiony klub z Filadelfii u siebie może mieć -1,5 (-105), a Braves +1,5 (-125).

Zakłady na run line mogą być atrakcyjne, jeśli chcesz uzyskać lepszy zwrot z faworyta, a poduszka z psem może być kusząca.

Sumy MLB

Bukmacherzy internetowi zamieszczają w harmonogramie sumę runów zdobytych w każdym meczu. Możesz obstawiać powyżej lub poniżej, a każdy możliwy zakład ma zazwyczaj kurs -110.

Jak mówią, czasami życie nie jest sprawiedliwe i może to dotyczyć całkowitych zakładów Major League Baseball. Termin „bad beat” jest używany do opisania takich sytuacji.

Załóżmy, że postawiłeś zakład poniżej na mecz z łącznym setem na dziewięć. Wynik jest remisowy trzy po dziewiątej, ale nadal musisz wypocić dodatkowe inningi. Dla celów bukmacherskich, regulaminowe dziewięć klatek nie kończy się.

Jeśli mecz zakończy się wynikiem 6-4 po 13 inningach, przegrywasz. Z drugiej strony bad beatu, nawet jeśli mecz zostanie skrócony przez deszcz, akcja się liczy, jeśli zostanie uznana za oficjalną. Może to być minusem, jeśli obstawiasz over, a gra jest wcześnie ogłaszana, ale tak to działa.

Zakłady na pierwsze pięć rund

Wszystkie zakłady, które omówiliśmy do tej pory, opierają się na wyniku całej gry. Ale strony bukmacherskie MLB oferują również zakłady na wynik pierwszych pięciu inningów gier.

Dostępne są te same typy zakładów: moneyline, sumy i run line (ze spreadem 0,5 runa).

Zakłady na żywo

Zakłady w czasie rzeczywistym w grze to stosunkowo nowe zjawisko, ale stało się niezwykle popularne. Najlepsze serwisy bukmacherskie MLB będą publikować propozycje na bieżąco przez cały mecz.

Możesz postawić na wynik konkretnego at-bat lub liczbę obiegów, które drużyna będzie miała po bieżącej połowie inningu. Ta interaktywna opcja może utrzymać Cię w akcji przez całą grę, nawet jeśli Twój początkowy zakład nie wygląda dobrze.

Zakłady Parlay MLB

Zakład parlay to zakład, który obejmuje dwie lub więcej stron i sumy. Możesz obstawić linię pieniężną lub linię końcową i sumę w tej samej grze, ale nie możesz połączyć linii run i linii pieniężnej.

Dokładny maksymalny limit liczby zakładów, które można uwzględnić w jednym parlay, będzie się różnić w zależności od danej witryny. Nierzadko zdarza się, że jest ograniczona do 10 lub 12 stron i/lub sumy.

Obliczenie potencjalnej wypłaty dla parlay z wieloma zainteresowaniami zakładów z różnymi liniami pieniężnymi jest skomplikowane na własną rękę. Kiedy obstawiasz tego typu zakłady u jednego z bukmacherów online, interfejs zakładów poda dokładną przewidywaną kwotę wypłaty.

Kontrakty terminowe Major League Baseball

Zakłady futures są łatwo dostępne na najlepszych stronach bukmacherskich MLB. Kursy są stawiane na wszystkie drużyny, które wygrają World Series, każde mistrzostwo ligi i każdy tytuł dywizji. Są one stale aktualizowane w trakcie sezonu, a nawet zmieniane przed sezonem.

Jedną rzeczą, którą należy zrozumieć, jeśli chodzi o kursy na kontrakty terminowe i inne rodzaje zakładów, jest fakt, że bukmacherzy reagują na działania obstawiających. Początkowa linia będzie oparta na przewidywanym prawdopodobieństwie sukcesu każdego zespołu w oparciu o jego personel i ostatnie występy w przeszłości.

Na tym kończą się prognozy bukmacherów. Następnie kursy zostaną dostosowane w oparciu o kwotę postawioną na każdą drużynę.

Jeśli strona bukmacherska podejmie wiele działań w stosunku do drużyny, która otworzyła na +5000, aby wygrać World Series, książka niezmiennie obniży szanse. Nie ma znaczenia, że ​​zespół nie wygląda dobrze na papierze; jeśli zabiera pieniądze z jakiegokolwiek powodu, gotówka zmieni szanse.

Książki mają na celu ułatwianie hazardu; sami nie chcą podejmować żadnego ryzyka. Ich celem jest uzyskanie zbalansowanej akcji, tak aby nie byli narażeni na straty przy żadnym konkretnym wyniku. Jeśli obniżą kursy na tę drużynę, która bierze pieniądze do +2500, zniechęci to innych do obstawiania ich.

Dotyczy to również drużyn, które są w gronie faworytów. Możesz pomyśleć, że Yankees to najlepsza drużyna w baseballu, a ty i wielu innych możesz ich walnąć, gdy otwierają o +700. Ale kiedy obniżają szanse do +300, czy równie chętnie stawiasz na nich, biorąc pod uwagę wszystko, co może się nie udać?

Innym rodzajem zakładów typu futures oferowanym na stronach bukmacherskich MLB są zakłady powyżej/poniżej liczby zwycięstw, które każda drużyna odnotuje w trakcie sezonu.

Możesz także stawiać zakłady na niektórych graczy, którzy zdobędą indywidualne wyróżnienia, takie jak zdobywcy nagrody Najbardziej Wartościowego Gracza i Cy Young Award dla każdej ligi.

Wszystkie te zakłady są świetną zabawą i mogą być opłacalne, jeśli Twoja kryształowa kula jest w dobrym stanie. Szanse stale się zmieniają, ponieważ ludzie obstawiają zakłady na podstawie tego, co widzą na boisku.

Nasi eksperci są na bieżąco informowani o aktualnym stanie kontraktów terminowych Major League Baseball w dowolnym momencie. Konsekwentnie aktualizujemy strony poświęcone kursom futures MLB, a także innym rynkom zakładów. Sprawdź poniższą stronę, aby dowiedzieć się więcej.

Uwaga na temat kursów ułamkowych i dziesiętnych

Kursy, którym się przyglądaliśmy, są uważane za „kursy amerykańskie”. W większości krajów Europy, Australii, Kanady i Azji zamiast tego stosuje się kursy ułamkowe i dziesiętne.

Jeśli kiedykolwiek obstawiałeś wyścigi konne, pracowałeś z ułamkowymi kursami. Kiedy koń wypada z wynikiem 3-1, wygrywasz trzy jednostki za każdą postawioną jednostkę.

Innymi słowy, jeśli postawisz 100 $, aby wygrać na strzał 3-1, który jako pierwszy przekroczy granicę, zabierzesz do domu 300 $ zysku. Metodę tę można zastosować do zakładów na baseball.

Kursy dziesiętne są również wykorzystywane poza Stanami Zjednoczonymi i jest to bardzo proste podejście. Linia wskazuje dokładną kwotę, jaką otrzymasz, jeśli wybierzesz zwycięzcę. Wystarczy pomnożyć ułamek dziesiętny przez kwotę zakładu.

Więc jeśli postawisz 100 $ na drużynę z kursem dziesiętnym 2,0, zbierzesz 200 $.

Zamieściliśmy tutaj podstawowe wyjaśnienie, abyś zrozumiał zasady dotyczące kursów dziesiętnych i ułamkowych, ale nie musisz samodzielnie wykonywać obliczeń matematycznych. Najlepsze strony bukmacherskie MLB dają Ci możliwość przeliczenia widocznych kursów na preferowaną przez Ciebie metodę.

Ta opcja będzie dostępna, gdy jej potrzebujesz, ale ponieważ jesteś na tej stronie, nie musisz nigdzie iść, aby szybko i łatwo uzyskać konwersję kursów. Stworzyliśmy narzędzie, za pomocą którego możesz zobaczyć szanse we wszystkich trzech formach, a także funkcję domniemanego prawdopodobieństwa.

Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby uzyskać dostęp do konwertera, który zawiera dodatkowe informacje na temat rodzajów kursów, które zobaczysz u bukmacherów online.

Streszczenie

Na tej stronie przekazaliśmy wiele szczegółowych informacji. Jak powiedzieliśmy, jeśli traktujesz zakłady MLB jako ciągły projekt badawczy, który może być opłacalny, możesz konstruktywnie spędzić wolny czas online.

Ta działalność jest całkowicie legalna, a my przeprowadziliśmy dla Ciebie badania w celu zidentyfikowania naprawdę wiarygodnych, godnych zaufania stron bukmacherskich MLB. Możesz dokonywać wpłat bez obaw, o ile trzymasz się naszych wysoko ocenianych internetowych bukmacherów, a także możesz szybko i skutecznie wypłacić swoje wygrane.

Aby uzyskać więcej pomocy przy obstawianiu MLB, zapoznaj się z naszymi przewodnikami po każdej dywizji.

  • Dywizja Zachodnia AL
  • Dywizja Wschód AL
  • Oddział Centralny AL
  • Dywizja Wschód NL
  • Dywizja Centralna NL
  • Dywizja Zachodnia NL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowi bukmacherzy
Zdobądź do 300 $/€ środków bonusowych

Dostępny bonus - 360% do 100 000 BCD

Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 10 USD lub więcej i postaw zakład o wartości co najmniej 1 USD na dowolnym dostępnym rynku sportowym.

Postaw 4 lub więcej zakładów o wartości 10 $, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach

Do 30 € w darmowych zakładach - tylko dla nowych klientów z Europy

Postaw 250 $ w darmowych zakładach. Minimalny depozyt: $5