Czy zdajesz sobie sprawę, że zakłady sportowe istnieją od wieków? Tak długo, jak istnieli ludzie uprawiający sport, byli też ludzie, którzy je obstawiali. Powody, dla których ludzie obstawiają zakłady sportowe, są zawsze takie same; obstawianie sportu to świetna zabawa i szansa na wygraną. Oczywiście, nie zawsze było tak łatwo obniżyć swoje pieniądze, jak jest to dzisiaj. Kiedyś nie mieliśmy możliwości obstawiania online. Na szczęście w dzisiejszych czasach wszyscy mamy dostęp do najlepszych witryn z zakładami sportowymi, takich jak te, które widzisz tutaj.

Zakłady sportowe w kryptowalutach
100% depozytu, do 300 USD
5.0/5
Obowiązują warunki bonusu
Zdobądź do 300 $/€ w środkach bonusowych
100% dopasowany bonus od depozytu do 300 $/€

Ekskluzywny bonus 360% do 100 000 BCD

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

W 2023 roku BC.Game Casino to miejsce, które trzeba odwiedzić. Z ofertami, takimi jak ekskluzywne gry, obszerne zakłady sportowe i ekscytujące funkcje społecznościowe. Dołącz teraz, aby dołączyć do świata najwyższej klasy gier online.

Tylko dla nowych graczy!

140 euro bonusu powitalnego

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 100% do 120 EUR! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie! 18+. Minimalny depozyt $1. Tylko zakłady na prawdziwe pieniądze z kursem minimum 1.8 kwalifikują się do promocji. Obowiązują dodatkowe warunki.

Tylko nowi gracze

4 x 25 $ darmowych zakładów
*Oferta dla nowych klientów. Postaw 4 x 10 $ lub więcej, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach. Powtórz do 4 razy, aby otrzymać maksymalny bonus 120 $.

4.8/5
Obowiązują warunki bonusu

100% bonus powitalny na zakłady do 120 €

Tylko nowi gracze

30 € darmowego zakładu
Do 30 € w darmowych zakładach - tylko nowi klienci z Europy. Minimalny depozyt: 5 €. Pierwszy depozyt dopasowany do 30 €. 1 x zakład po kursie 1.75+, aby odblokować darmowy zakład

4.5/5
Obowiązują warunki bonusu

Bonus rejestracyjny 30 EUR darmowego zakładu! Bonus jest oferowany tylko nowym graczom, którzy zarejestrują się na platformie!

Tylko nowi gracze

Wracając do tego, dlaczego ludzie obstawiają zakłady sportowe, o wiele łatwiej jest się bawić, obstawiając sport, niż zarabiać pieniądze. Dlatego tak wiele osób koncentruje się na emocjach, jakie niesie ze sobą ta forma hazardu. W rzeczywistości można powiedzieć, że większość graczy sportowych to osoby, które nazywamy „obstawiającymi rekreacyjnie”. Chcą oczywiście wygrać, jeśli mogą, ale to nie jest ich główny priorytet. Po prostu lubią sprawdzać swoją wiedzę sportową i jednocześnie dobrze się bawić. Zazwyczaj są to zagorzali fani sportu, którzy wierzą, że zainwestowanie trochę dodatkowych pieniędzy w grę sprawi, że oglądanie jej będzie jeszcze bardziej ekscytujące. Większość tych graczy rekreacyjnych jest w stanie zarabiać pieniądze na swoich zakładach, nawet jeśli nie zdają sobie z tego sprawy. Zwykle mają więcej niż wystarczającą wiedzę sportową; po prostu nie wiedzą, jak właściwie zastosować tę wiedzę. Nie rozumieją związanej z tym strategii i nie są tak naprawdę zainteresowani poznaniem jej. Jest jednak wielu ludzi, którzy obstawiają wyłącznie z zamiarem osiągnięcia długoterminowych zysków. Niektóre z nich są niezwykle udane. Na całym świecie jest wielu profesjonalnych graczy, którzy zarabiają bardzo dobrze na zakładach sportowych. Inni po prostu zarabiają przyzwoite pieniądze na boku. I oczywiście są też tacy, którym nie udaje się osiągnąć celu, ale wciąż są zdeterminowani, by próbować dalej. W tym przewodniku po zakładach sportowych mamy coś dla KAŻDEGO, kto interesuje się zakładami sportowymi. Krótki przegląd tego, co zawiera ten przewodnik, znajduje się w sekcji „Informacje o tym przewodniku”. Pozostała część tej strony jest poświęcona bardziej szczegółowemu wyjaśnieniu, co mamy do zaoferowania. Chociaż dostrzegamy korzyści płynące z przeczytania tej strony w całości, możliwe jest przejście bezpośrednio do dowolnej z naszych sekcji, jeśli już wiesz, czego szukasz. Czy jesteś kompletnym początkującym, który ma nadzieję zacząć od razu? Jeśli tak, proszęzapoznaj się z naszym krótkim przewodnikiem po zakładach sportowych . Tutaj znajdziesz prosty zarys wyjaśniający najważniejsze rzeczy, które MUSISZ wiedzieć!

Informacje o tym przewodniku

Powiedzieć, że ten przewodnik jest wszechstronny, byłoby niedopowiedzeniem. Jesteśmy głęboko przekonani, że jest to jedno z najlepszych zasobów zakładów sportowych w Internecie i może być po prostu numerem jeden. Dobra, dobra, możemy być trochę stronniczy. Możesz sam zdecydować, jak dobry jest, ale jesteśmy pewni, że będziesz pod wrażeniem. Oto krótkie podsumowanie czterech głównych części tego przewodnika.Wprowadzenie do zakładów sportowychOd tego powinni zacząć początkujący. Wyjaśnia podstawy zakładów sportowych i oferuje porady, jak rozwinąć podstawowe umiejętności obstawiania. Rodzaje zakładów sportowychTutaj przyjrzymy się różnym rodzajom zakładów sportowych. Należą do nich codzienne sporty fantasy, zakłady giełdowe i zakłady typu spread betting.Zakłady sportowe online i polecane stronyTa sekcja dotyczy zawierania zakładów online. Oferujemy wiele przydatnych porad i polecamy najlepsze strony w różnych kategoriach.Strategia zakładów sportowychNasza sekcja strategii to miejsce, w którym możesz dowiedzieć się, jak przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom i zacząć osiągać realne zyski.Nasza sekcja strategii to miejsce, w którym możesz dowiedzieć się, jak przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom i zacząć osiągać realne zyski. To nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Oprócz ogromnej ilości dodatkowych informacji i porad zapewniamy indywidualne przewodniki po zakładach dla różnych dyscyplin sportowych. Nasz przewodnik będzie nadal w toku, ponieważ jest regularnie aktualizowany i rozszerzany. Zawsze staramy się go ulepszać w każdy możliwy sposób. Nie ma znaczenia, czy nigdy w życiu nie postawiłeś zakładu, czy też masz za sobą lata doświadczenia. Nie ma też znaczenia, czy Twoim głównym celem jest po prostu dobra zabawa, czy osiągnięcie długoterminowych zysków. Pomożemy Ci uzyskać to, czego chcesz z zakładów sportowych. To obietnica! Na tym etapie musisz się zastanawiać, kim dokładnie jesteśmy. Cóż, to żadna wielka tajemnica. Jesteśmy częścią sporego zespołu stojącego za GamblingSites.com, a naszym głównym celem są zakłady sportowe. Jesteśmy małą grupą doświadczonych graczy, którzy przez lata nauczyli się wygrywać. Nie reklamujemy naszych nazwisk, ponieważ nie robimy tego dla sławy czy chwały. Poza tym nie chcemy przyciągać uwagi bukmacherów bardziej niż dotychczas! Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowego opisu zawartości naszego poradnika, oto kilka cytatów zaczerpniętych z e-maili, które otrzymaliśmy od naszych czytelników w przeszłości.

„Chciałem tylko bardzo podziękować za wszystkie informacje podane na waszej stronie. Teraz rozumiem niektóre zawiłości zakładów sportowych, o których wcześniej nie miałem pojęcia”.

„Wiedziałem bardzo mało o zakładach sportowych, ale Twój przewodnik okazał się naprawdę przydatny i łatwy do zrozumienia”.

„Zakłady sportowe były kiedyś czymś, co robiłem na boku dla zabawy, ale wszystko się zmieniło, odkąd przejrzałem Twój przewodnik. Teraz traktuję sprawy dużo poważniej, a moje wyniki są o wiele lepsze”.

„Jesteście niesamowici! Kiedyś przegrywałem znacznie więcej zakładów piłkarskich niż wygrywałem, ale teraz dzięki tobie wygrywam prawie tak często, jak przegrywam. Jeszcze długa droga przede mną, zanim będę mógł uważać się za dochodowego, ale teraz naprawdę wierzę, że pewnego dnia tam dotrę”.

W trosce o równowagę powinniśmy zaznaczyć, że nie KAŻDY e-mail, który otrzymujemy, jest pozytywny. Oto fragment wypowiedzi jednego z czytelników, który nie był z nas zbyt zadowolony.

„Dlaczego ZAWSZE tak dużo mówisz o Patriotach i Steelersach w swoim przewodniku po zakładach piłkarskich? Nie wszyscy jesteśmy zakochani w tych zespołach, które znasz. A może trochę mniej uprzedzeń? Dalej Sokoły! Powstań!”Szczerze mówiąc, nie czuliśmy, że tak często wspominaliśmy o Patriotach i Steelersach.

Chcieliśmy jednak pokazać naszemu niezadowolonemu fanowi Atlanta Falcons, że troszczymy się o jego obawy, więc teraz robimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że nie skupiamy się zbytnio na żadnych konkretnych drużynach lub graczach.

Wprowadzenie do zakładów sportowych

Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów zakładów sportowych jest ich prostota na podstawowym poziomie. Staramy się przewidzieć wynik zdarzenia, a następnie odpowiednio postawić nasze pieniądze. Wygrywamy, gdy nasze prognozy są prawidłowe, i przegrywamy, gdy nasze prognozy są błędne. Chociaż podstawowa koncepcja jest bardzo prosta, jest to oczywiście coś więcej niż tylko przewidywanie i wygrywanie lub przegrywanie. Zanim zaryzykujesz swoje ciężko zarobione pieniądze, musisz zrozumieć kilka rzeczy. Właśnie dlatego stworzyliśmy tę sekcję naszego przewodnika.

Przyjrzyjmy się, czego możesz się spodziewać w tej sekcji. W pierwszej części naszego wprowadzenia znajduje się kilka artykułów na różne tematy.

Rodzaje zakładów sportowych

W tej części naszego przewodnika przyjrzymy się różnym formom zakładów sportowych. Jest ich więcej niż myślisz! „Tradycyjna” forma to stałe kursy i jest to główny temat większości naszego przewodnika, ale istnieje kilka innych form zakładów, o których powinieneś wiedzieć.RODZAJE ZAKŁADÓW SPORTOWYCHJedną z form, o których wspominamy w tej sekcji, są codzienne sporty fantasy (DFS). Konkursy DFS stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Są nie tylko świetną zabawą, ale także wyjątkowym sposobem sprawdzenia swojej wiedzy sportowej i zarobienia pieniędzy. DFS CAŁKOWICIE różni się od zakładów ze stałymi kursami i pod pewnymi względami wiąże się z dużo mniejszym ryzykiem. W rzeczywistości poświęciliśmy całą sekcję naszej witryny DFS, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do niej. Inne typy, które omawiamy, są następujące.

 • Zakłady na żywo/na żywo
 • Zakłady Pari-Mutuel
 • Zakłady e-sportowe
 • Zakłady sportowe
 • Zakłady giełdowe

Zakłady sportowe online

Obstawianie zakładów online nie było nawet możliwe, kiedy zaczynaliśmy obstawiać sport. Teraz jednak praktycznie każdy z naszych zakładów jest zawierany online. Obstawianie w ten sposób ma tak wiele zalet, że rzadko kiedy robienie czegokolwiek innego ma sens. Jest szybki, wygodny i BARDZO łatwy. W dzisiejszych czasach nie potrzebujesz nawet komputera, ponieważ możliwe jest stawianie zakładów za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Czyż technologia nie jest cudowna? Nasza sekcja dotycząca zakładów sportowych online zawiera przewodnik krok po kroku, jak zacząć, oraz mnóstwo wskazówek, jak najlepiej wykorzystać możliwości online. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem zakładów online, koniecznie sprawdź to.

Polecane strony bukmacherskie

Jedną z najważniejszych rzeczy, które robimy na GamblingSites.com, jest pomaganie naszym czytelnikom w znajdowaniu najlepszych miejsc do uprawiania hazardu online. Być może zauważyłeś, że w opisanej powyżej sekcji dotyczącej zakładów sportowych online zawarliśmy porady dotyczące wyboru miejsca obstawiania. Chociaż ta rada jest przydatna, uważamy, że jeszcze bardziej przydatne jest podanie kilku bezpośrednich rekomendacji. Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto strony z zakładami sportowymi, które obecnie oceniamy najwyżej.Polecane strony z

zakładami sportowymi.

Przedstawiliśmy te zalecenia na podstawie szeroko zakrojonych badań i testów. Nieustannie oceniamy, które witryny mają najwięcej do zaoferowania, iw tej chwili na szczycie znajdują się te, które wymieniliśmy powyżej. Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie, przez który przechodzimy w celu oceny witryn? Zapoznaj się z poniższym artykułem.

 • Jak oceniamy strony bukmacherskie

Oprócz ogólnej oceny najlepszych witryn, oceniamy je również w wielu różnych kategoriach. Na przykład uszeregowaliśmy, które witryny są najlepsze, w zależności od regionu, z którego obstawiasz, i według określonych wymagań, które możesz mieć. Oto wybór naszych najpopularniejszych kategorii.

 • Najlepsze dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych
 • Najlepsze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii
 • Najlepsze dla mieszkańców Kanady
 • Najlepsze dla mieszkańców Australii
 • Najlepsze do zakładów na żywo
 • Najlepsze na wysokie stawki
 • Najlepsze do szybkich wypłat
 • Najlepsze na bonusy i nagrody

Pełną listę naszych kategorii rankingowych wraz z dodatkowymi informacjami na temat najczęściej polecanych witryn można znaleźć na następnej stronie.NAJLEPSZE STRONY Z ZAKŁADAMI SPORTOWYMI

Strategia zakładów sportowych

Ta sekcja naszego przewodnika po zakładach sportowych jest prawdopodobnie najcenniejsza ze wszystkich. To tutaj dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, które przez lata pomogły nam zarobić znaczne sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Ale zanim przejdziemy dalej, musimy coś bardzo wyjaśnić.Nasza sekcja strategii NIE jest doskonałym planem zakładów sportowych, który gwarantuje natychmiastowy sukces. Niestety nic takiego nawet nie istnieje.Nie myśl, że samo przeczytanie naszej sekcji dotyczącej strategii natychmiast zmieni Cię w zwycięzcę. nie będzie! Niektóre z dostarczanych przez nas informacji i porad są proste i łatwe do zrozumienia, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie od razu je dobrze wykorzystać. Nigdy jednak nie mówimy ci dokładnie, co i kiedy masz robić, więc nie myśl ani przez chwilę, że strategie tutaj zarobią pieniądze bez konieczności samodzielnego myślenia o możliwości. Naszym celem jest pomoc w rozwijaniu umiejętności obstawiania i nauczenie, jak regularnie i konsekwentnie podejmować dobre decyzje dotyczące zakładów. Jeśli szukasz szybkiego sposobu na zarobienie pieniędzy, jesteś w złym miejscu. Będziesz musiał poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby jak najlepiej wykorzystać informacje i porady, które mamy do zaoferowania.

 • Handicap sportowy dla początkujących
 • Podstawowe wskazówki dotyczące strategii zakładów sportowych
 • Proste strategie obstawiania, które działają
 • Analiza statystyczna i dystrybucja
 • Opracowywanie modeli predykcyjnych
 • Psychologia i heurystyka

STRATEGIA ZAKŁADÓW SPORTOWYCH

Przewodniki bukmacherskie według sportu

Wszystko, co omówiliśmy do tej pory, odnosi się do zakładów sportowych w sensie ogólnym. Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy na zakładach sportowych, musisz wiedzieć, że różne sporty wymagają różnych podejść. Na przykład obstawianie meczu tenisa wymaga innego zestawu umiejętności niż obstawianie meczu koszykówki. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy szereg przewodników, które koncentrują się na poszczególnych sportach. Zawierają one informacje, porady i strategie, które są szczególnie istotne dla danego sportu. Zawierają również szczegółowe informacje na temat głównych turniejów, lig i wydarzeń, na które można postawić. Naszym najpopularniejszym przewodnikiem jest nasz przewodnik po piłce nożnej. Jest to niezwykle obszerne i zawiera obszerną sekcję dotyczącą strategii, obejmującą zarówno NFL, jak i futbol uniwersyteckiPRZEWODNIK PO ZAKŁADACH PIŁKARSKICHWarto również zapoznać się z poniższymi popularnymi przewodnikami.

 • Piłka nożna
 • Golf
 • Baseball
 • Koszykówka
 • Hokej na lodzie
 • Tenis

Zapewniamy również szczegółowe przewodniki dotyczące innych znanych sportów i niektórych mniej popularnych. Posiadamy również przewodniki poświęcone największym wydarzeniom sportowym. Wszystkie są wymienione poniżej.

 • Krykiet
 • Zakłady UFC
 • WWE
 • Boks
 • olimpiada
 • NASCAR
 • Rugby
 • Rzucanie się
 • Rodzaj gry w hokeja
 • IndyCar
 • Formuła 1
 • Kolarstwo
 • Siatkówka
 • Futbol australijski
 • futbol gaelicki
 • Snooker
 • Gra w piłkę ręczną
 • MotoGP
 • Super Bowl
 • Marcowe szaleństwo
 • Badminton
 • Sporty motorowe
 • lekkoatletyka
 • Rzutki

Różne informacje i porady

Niektóre sekcje naszego przewodnika po zakładach sportowych po prostu nie pasują do żadnej konkretnej kategorii. Na przykład zapewniamy przydatne narzędzie do przeliczania kursów . Jest to bezpłatne i może szybko przekonwertować kursy do preferowanego formatu. Oblicza implikowane prawdopodobieństwo kursów zbyt. To na pewno się przyda. Przygotowaliśmy również użyteczną listę polecanych bukmacherów sportowych. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę, książki z tej listy mogą nauczyć Cię czegoś nowego. Poniższe artykuły też mogą to zrobić.

 • Odnoszący sukcesy obstawiający: biografie, studia przypadków i wywiady
 • Oszustwa i skandale związane z zakładami sportowymi
 • Praca w branży zakładów sportowych
 • Przewodnik po zakładach ze znajomymi
 • Zakłady sportowe Naganiacze, typy i usługi typu pick
 • Różne rodzaje zakładów sportowych
 • Pule zakładów i loterie
 • Tworzenie syndykatu bukmacherskiego

Najczęściej zadawane pytania dotyczące zakładów sportowych

Informacje i porady zawarte w tym przewodniku są tak obszerne, że odpowiedzą na każde pytanie dotyczące zakładów sportowych. Prawdopodobnie odpowie nawet na pytania, o których nigdy wcześniej nie pomyślałeś. Zanim poczujesz się przytłoczony, zalecamy przeczytanie dalszej części tego artykułu. Dla Twojej wygody wybraliśmy kilka NAJCZĘŚCIEJ zadawanych pytań i wyjaśniliśmy je szczegółowo poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowi bukmacherzy
Zdobądź do 300 $/€ środków bonusowych

Dostępny bonus - 360% do 100 000 BCD

Zarejestruj się, złóż depozyt w wysokości 10 USD lub więcej i postaw zakład o wartości co najmniej 1 USD na dowolnym dostępnym rynku sportowym.

Postaw 4 lub więcej zakładów o wartości 10 $, aby otrzymać 25 $ w darmowych zakładach

Do 30 € w darmowych zakładach - tylko dla nowych klientów z Europy

Postaw 250 $ w darmowych zakładach. Minimalny depozyt: $5