Warunki korzystania IsItBet.com

Home » Warunki korzystania IsItBet.com

Chcielibyśmy wyjaśnić naszym odwiedzającym niektóre z najczęstszych nieporozumień i chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy, które chcemy podkreślić odwiedzającym naszą stronę internetową.

isitbet.com to bezpłatna strona partnerska strony trzeciej.  Nie jesteśmy powiązani z żadnym kasynem i nie świadczymy żadnych usług hazardowych.

Jako strona stowarzyszona promujemy różne kasyna online i ich usługi. Nasze treści mogą zawierać reklamy lub zewnętrzne linki do stron internetowych osób trzecich. Ważne jest, aby pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnymi stronami trzecimi, do których prowadzi nasza strona internetowa i nie przyjmujemy żadnej odpowiedzialności poza isitbet.com.

Łączenie pozwala nam zarabiać prowizje i zyski z linków do wyszukiwarek i wszelkich kwalifikujących się działań odwiedzających isitbet.com. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozbudować serwis i poprawić jakość treści poprzez dostarczanie bardziej obiektywnych informacji o firmach bukmacherskich.

Zespół isitbet.com nieustannie pracuje nad dostarczaniem najnowszych informacji, rekomendacji, recenzji i spostrzeżeń na temat wydarzeń sportowych, wiadomości na temat firm kryptograficznych i wszystkiego, co jest związane z zakładami sportowymi. Chociaż nasz zespół regularnie sprawdza zawartość, nie możemy zagwarantować, że wszystkie informacje na naszej stronie są w 100% dokładne i aktualne.

Dokładamy wszelkich starań, aby poprawić Twoje wrażenia z gry i zapewnić Ci wszystkie przydatne informacje, ale bardzo ważne jest podkreślenie, że zakłady sportowe to także hazard, który może wiązać się z poważnym ryzykiem i uzależniać. Nikt nigdy nie może zagwarantować, że Twoja sesja hazardowa zakończy się zyskiem. Nie ponosimy odpowiedzialności za Twoje pieniądze postawione na wydarzenia sportowe lub inne działania hazardowe.

Zespół isitbet.com ciężko pracuje, aby podnieść świadomość na temat odpowiedzialnego hazardu. Zawsze graj odpowiedzialnie i tylko za pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić. Kiedy zabawa się kończy, przestajesz #begambleaware.

Cenimy każdego odwiedzającego naszą stronę internetową, a Twoja opinia jest dla nas ważna. Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysły, co moglibyśmy ulepszyć,  nie wahaj się skontaktować z nami pod adresem [email protected]

Poniżej przedstawiono warunki korzystania ze strony internetowej IsItBet.com.

Obowiązują następujące definicje terminów:

 • isitbet.com – „Witryna”
 • Właściciele isitbet.com – „Właściciele”
 • Każda osoba, firma lub inna organizacja korzystająca z isitbet.com – „Użytkownik”.
 • Warunki użytkowania określone na tej stronie – „Warunki”

Warunki korzystania

Radzimy uważnie przeczytać te warunki przed rozpoczęciem korzystania z Witryny i możesz wziąć ich kopię do własnego użytku.

1. Umowa i akceptacja warunków

Korzystanie z Witryny przez dowolnego Użytkownika podlega wyrażeniu zgody i akceptacji Warunków. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę i akceptację Warunków bez żadnych modyfikacji, uzupełnień lub usunięć.

2. Aktualizacja i zmiana Regulaminu

Właściciele lub agent działający w imieniu Właścicieli mogą aktualizować lub zmieniać Warunki w dowolnym momencie bez powiadomienia.

3. Opis usługi

Witryna zawiera informacje, recenzje, wiadomości i porównania dotyczące gier hazardowych i witryn hazardowych.

Witryna nie jest operatorem gier hazardowych ani dostawcą usług hazardowych. Witryna nie akceptuje ani nie ułatwia transakcji hazardowych.

4. Prywatność

Polityka prywatności Serwisu określa sposób postępowania Serwisu i Właścicieli z informacjami o Użytkowniku.

Polityka prywatności

5. Strony internetowe osób trzecich

Witryna zawiera łącza do zewnętrznych witryn osób trzecich, w tym witryn oferujących usługi hazardowe. Witryna nie ma kontroli nad stronami internetowymi osób trzecich i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści, produkty lub inne materiały dostępne w tych witrynach osób trzecich.

Odwiedzając jakąkolwiek witrynę internetową osoby trzeciej, zgadzasz się, że będziesz podlegać wszystkim zasadom i warunkom korzystania z tej witryny i nie możesz pociągnąć Witryny ani Właścicieli do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane przez witrynę internetową osoby trzeciej lub w związku z korzystaniem ze strony internetowej osoby trzeciej.

6. Obowiązki użytkownika

Twoim obowiązkiem jako Użytkownika jest sprawdzenie zasad i warunków użytkowania związanych z witrynami stron trzecich.

Twoim obowiązkiem jako Użytkownika jest sprawdzenie obowiązujących praw w Twojej okolicy przed skorzystaniem z usług jakiejkolwiek strony internetowej strony trzeciej, do której odnośniki znajdują się w Witrynie.

Zgadzasz się jako Użytkownik nie powielać, nie powielać, nie sprzedawać, nie handlować ani nie kopiować w żaden sposób żadnych treści w Witrynie.

Tam, gdzie Witryna umożliwia przesyłanie treści przez Użytkownika, jako Użytkownik wyrażasz zgodę na następujące warunki:

 • Jesteś jedynym autorem i właścicielem wszelkich przesyłanych treści
 • Wszelkie przesłane przez Ciebie treści są zgodne z Twoją najlepszą wiedzą
 • Nie możesz przesyłać żadnych treści, o których wiesz, że są fałszywe, niedokładne lub wprowadzające w błąd
 • Nie wolno przesyłać żadnych treści, które naruszają prawa autorskie, znaki towarowe, patenty lub inne prawa własności osób trzecich
 • Nie wolno przesyłać żadnych treści, które naruszają jakiekolwiek przepisy prawa lub regulacje
 • Użytkownik nie może przesyłać żadnych treści, które można rozsądnie uznać za rasistowskie, zniesławiające, oszczercze, zawierające groźby, obsceniczne, nienawistne lub dyskryminujące
 • Zabezpieczysz Witrynę i Właścicieli przed wszelkimi szkodami lub stratami spowodowanymi przez przesłane przez Ciebie treści.

7. Zrzeczenie się odpowiedzialności

Witryna i Właściciele dokładają wszelkich starań, aby informacje, treści i łącza zawarte w Witrynie były dokładne.

Jako Użytkownik zgadzasz się, że Witryna i/lub Właściciele nie mogą i nie będą ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek nieścisłości zawarte w informacjach, treściach i linkach zamieszczonych w Witrynie, ani za jakiekolwiek szkody lub straty jakiegokolwiek rodzaju spowodowane przez takie nieścisłości.

Jako Użytkownik rozumiesz i zgadzasz się, że wszystkie informacje, treści i łącza zawarte w Witrynie są udostępniane Ci na własne ryzyko.

Nie możesz i nie będziesz pociągać Witryny i/lub Właścicieli do odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty jakiegokolwiek rodzaju spowodowane bezpośrednio lub pośrednio przez informacje, treści i łącza zawarte w Witrynie.

8. Zastrzeżenie praw

Witryna i Właściciele zastrzegają sobie wszystkie swoje prawa dotyczące wszystkich informacji i treści zawartych w Witrynie, w tym między innymi wszelkie prawa autorskie, znaki towarowe, patenty i inne prawa własności.

Korzystanie z jakichkolwiek praw Witryny lub Właścicieli wymaga pisemnej zgody Witryny lub Właścicieli.

9. Powiadomienie o nieścisłościach i/lub naruszeniu praw autorskich

Jeśli jako Użytkownik uważasz, że jakiekolwiek informacje lub treści zawarte w Witrynie mogą być niedokładne lub stanowić naruszenie praw autorskich, możesz powiadomić o tym Witrynę zgodnie z punktem 11 niniejszych Warunków.

10. Pytania dotyczące niniejszych Warunków

Jeśli jako Użytkownik masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszych Warunków, możesz skontaktować się z Witryną zgodnie z punktem 11 niniejszych Warunków.

11. Kontakt z Witryną

Szczegóły dotyczące sposobu kontaktu z Witryną można znaleźć na następującej stronie:

Skontaktuj się z nami

12. Język warunków

W przypadku jakichkolwiek rozbieżności między angielską wersją niniejszych Warunków a wersją w jakimkolwiek innym języku, wówczas obowiązuje wersja w języku angielskim.

13. Klauzule wykonalne

Jeżeli którakolwiek z klauzul zawartych w niniejszych Warunkach nie jest wykonalna w jurysdykcji Użytkownika, wówczas takie klauzule mogą nie mieć zastosowania.

W takim przypadku, gdy klauzula lub klauzule nie są wykonalne, wszystkie inne klauzule w niniejszych Warunkach nadal mają zastosowanie.